Apie mus

YSY

Mūsų įmonė kuria ir gamina originalias rankų darbo rankines, dėklus ir dovanų pakuotes iš veltinio, kartono, dirbtinės odos ar kitų natūralių medžiagų. Daugumos produktų dekoravimui yra naudojamos pačiam veltiniui būdingos savybės - siūlėjimo nereikalaujantis naguotas, tiesus ar dantytas kirpimas. Produktų išorė dažniausiai būna dekoruota atspariomis trinčiai medžiagomis - dirbtine oda, vinilu, linu ir kt. Pati veltinio medžiaga rankinėje ar dėkle esančius daiktus saugo nuo smūgių.

Rankų darbo originalūs gaminiai, pasiūti iš veltinio, turi vieną ar daugiau kišenių, atvirų arba užsegamų kibia juosta arba saga. Gali būti su dekoratyviniais įvairių formų plastiko langeliais, skaidriais ir tonuotais. Pro šiuo langelius gali originaliai matytis įpakuotos dovanos detalė, pvz. žmogaus veidas, žodis ar raidė. Pats maišelis arba rankinė gali būti užsegami kibia juosta arba saga.

Įmonė veiklą vykdo daugiau nei 8 metus ir savo produkciją tiekia į 70 įvairių parduotuvių Lietuvoje, Didžiojoje Britanijoje, Norvegijoje ir kitose šalyse. Dovanų dėžutės ir maišeliai yra gaminami nedidelėmis partijomis, nuolat kuriami nauji modeliai. Pagal individualius užsakymus galime pagaminti Jūsų pageidaujamo dizaino, išmatavimų rankines ar kitus produktus. Pasipuoškite ir papuoškite kitus originaliais aksesuarais!

 

Kontaktai:
UAB "Boronta"
Vytenio g.50-805, Vilnius, LT-03229
El.paštas: info@ysy.lt

Įmonės kodas: 303085090